Знаем, че всеки ученик, който желае да кандидтства за креативна специалност в университет в страната или чужбина и трябва да представи творческо портфолио, много често си задава въпроса – какво трябва да съдържа моето портфолио, какви рисунки на нарисувам и т.н.
Отговорът на въпроса е дълъг е сложен, но вярваме, че визуалният ни отговор по-долу, отчасти ще отговори на въпросите Ви.
Затова тук представяме рисунки на наши ученици, които са приети в елитни университети.
Ако се интересувате от курсове по рисуване за подготовка на портфолио, вижте информация от Курсове по рисуване
Рисунки за портфолио
Портрет – рисунка от портфолио Портрет – рисунка от портфолио Пейзаж – рисунка за портфолио от уроци по рисуване Дигитални рисункиза портфолио от курсове рисуване Концепция, илюстрация – рисунка за портфолио от курсове по рисуване Концепт арт – рисунка за портфолио от курсове по рисуване Концепт арт – рисунка за портфолио от уроци по рисуване Концепт арт – рисунка за портфолио от курсовете по рисуване Концепт арт – рисунка за портфолио за анимация от курсовете по рисуване Графичен дизайн – рисунка за портфолио от уроците по рисуване Графичен дизайн – рисунка за портфолио от уроците по рисуване Моден дизайн – рисунка за портфолио от курсовете по рисуване Моден дизайн – рисунка за портфолио от курсовете по рисуване Моден дизайн – рисунка за портфолио от курсовете по рисуване Продуктов дизайн – дигитална рисунка за портфолио от курсовете по рисуване Текстилен дизайн – рисунка за портфолио от курсовете по рисуване Интериорен дизайн – рисунка за портфолио от курсовете по рисуване Интериорен дизайн – рисунка за портфолио от уроците по рисуване Интериорен дизайн – рисунка за портфолио от курсовете по рисуване Интериорен дизайн – рисунка за портфолио от курсовете по рисуване Графичен дизайн – рисунка за портфолио от курсовете по рисуване Графичен дизайн – рисунка за портфолио от курсовете по рисуване Графичен дизайн – рисунка за портфолио от курсовете по рисуване Графичен дизайн – рисунка за портфолио от курсовете по рисуване Графичен дизайн – рисунка за портфолио от курсовете по рисуване Архитектура – рисунка за портфолио от курсовете по рисуване Архитектура – рисунка за портфолио от курсовете по рисуване Архитектура – рисунка за портфолио от курсовете по рисуване Архитектура – рисунка за портфолио от курсовете по рисуване Архитектура – рисунка за портфолио от курсовете по рисуване Архитектура – рисунка за портфолио от курсовете по рисуване Архитектура – рисунка за портфолио от курсовете по рисуване за специалност архитектура Архитектура – рисунка за портфолио от курсовете по рисуване Архитектура – рисунка за портфолио от курсовете по рисуване Архитектура – рисунка за портфолио от курсовете по рисуване Архитектура – рисунка за портфолио от курсовете по рисуване Архитектура – рисунка за портфолио от курсовете по рисуване Архитектура – рисунка за портфолио от курсовете по рисуване
Използваме cookies за оптимална работа на сайта. При съгласие анализираме данни за посещенията. Отказът може да ограничи някои функции.
Функционални
Винаги активен
Техническото съхраняване или достъпът са строго необходими за легитимната цел да се даде възможност за използване на конкретна услуга, изрично поискана от абоната или потребителя, или единствено с цел да се осъществи предаване на съобщение по електронна съобщителна мрежа.
Опции
Техническото съхранение или достъпът са необходими за легитимната цел да се съхраняват предпочитания, които не са поискани от абоната или потребителя.
Статистика
Техническото съхранение или достъп, които се използват изключително за статистически цели.Техническото съхранение или достъп, които се използват изключително за анонимни статистически цели. Без съдебна призовка, доброволно изпълнение от страна на Вашия доставчик на интернет услуги или допълнителни записи от трета страна, информацията, съхранявана или извличана само за тази цел, обикновено не може да се използва за идентифицирането Ви.
Маркетинг
Техническото съхранение или достъпът са необходими за създаване на потребителски профили за изпращане на реклами или за проследяване на потребителя на даден уебсайт или на няколко уебсайта за подобни маркетингови цели.